Naujienos ir skelbimai

BASCIL - inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams

Kviečia Jus prisijungti prie asociacijos „Klaipėdos regionas“ organizuojamo projekto “BASCIL- inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams“ (daugiau apie projektą: https://klaipedaregion.lt/turinys/bascil/)  hakatono, kuris įvyks 2024 m. kovo 15 d. Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje (J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga).

Hakatono tikslas – padėti BASCIL projekte jau dalyvaujantiems kaimiškų vietovių vietos produkcijos gamintojams (Klaipėdos regiono ūkininkams, verslininkams ir pan.) kurti jų naują arba atsinaujinti jau turimą kulinarinio turizmo produkto ir/arba paslaugos pasiūlymo koncepciją.

Jūsų dalyvavimas hakatone, Jūsų turima patirtis ir žinios būtų labai naudingas BASCIL projekto dalyviams ir jiems leistų patobulinti jų kuriamas paslaugas ar produktus.

Kaip vyks šis renginys ir ar reikia jam kaip nors pasiruošti?

Tiesiog atvykite su gera nuotaika ir pasiruošę daug diskutuoti bei bendrauti. Per renginį mus visus ves tam pasiruošę moderatoriai. Jo metu BASCIL projekto dalyviai išsamiai pristatys savo planus, jau atliktus namų darbus, o iš Jūsų lauks jų planuojamos turizmo paslaugos ar produkto vertinimo, patarimų, pasiūlymų, atgalinio ryšio ar net pozityvios kritikos.

Tikimės, kad ir Jums patiems šio renginio metu kils naujų minčių bei idėjų, kurias galėsite panaudoti savo kasdieninėje veikloje.

Informacija apie renginį:

Data: 2024 m. kovo 15 d. (penktadienis)

Laikas: 9:30 – 15:00 val.

Vieta: Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka (J. K Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga).

Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti! Nuoroda į registraciją: https://forms.gle/71FAr61MwKsdxsYFA (registracija vykdoma iki kovo 12 d.).

Kilus klausimams, kviečiame nedvejoti ir susisiekti: raimonda@klaipedaregion.lt, +370 614 16706.

HAKATONO PROGRAMA

<< Grįžti į ankstesnį puslapį

Naujienų archyvas

Mūsų partneriai

Kaimo plėtros fondas

Europos Lyderis

Lietuvos Lyderis

Nacionalinė mokėjimo agentūra

Lietuvos kaimo tinklas

    ukininkubirza.lt