Naujienos ir skelbimai

KULTŪRINĖ INICIATYVA ,,PASVEIKINK LIETUVĄ"

Prisijunk prie kultūrinės iniciatyvos „Pasveikink Lietuvą“, kuri bus transliuojama kovo 10 diena 21.00 val. Lietuvos laiku LR Seimo youtube kanalu:

https://www.youtube.com/watch?v=MRgpbRxxvjE

Pirmą kartą pabandyta drauge suburti viso pasaulio lietuvių bendruomenes. Renginio metu Lietuvos bendruomenes pristatys skirtingi etnografiniai regionai ( Žemaitija, Aukštaitija, Dzūkija, Suvalkija ir Mažoji Lietuva) ir trys  didieji miestai- Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Nuoširdi padėka visiems, kurie atsiliepė į šį kvietimą. Tarp dalyvių tikrai pamatysite jums pažįstamus bendruomeniečius.

Karantino ribojimai neleido parodyti masinio bendruomeniškumo, tačiau visuose sveikinimuose įdėta daug širdies šilumos ir prasmingų žodžių.

Sulaukta sveikinimų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš mūsų kraštiečių iš Islandijos, Latvijos, Vokietijos, Prancūzijos, Pietų Afrikos Respublikos, Turkijos, JAV, Belgijos, Anglijos. Žinau, kad kelyje yra dar keleto šalių sveikinimai.

Tai yra nuostabu. Visi labai kviečiami pasidalinti šiuo įrašu ir pakviesti drauge kaip viena šeima švęsti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo šventę. Susitelkime visi drauge kaip viena didelė lietuvių bendruomenė.

PASIDALINKITE ŠIUO PRANEŠIMU SU SAVO ORGANIZACIJŲ NARIAIS. NEŠKIME ŽINIĄ VISAM PASAULIUI APIE TIKRĄ LIETUVIŠKĄ BENDRUOMENIŠKUMĄ

 Planuojamas renginys kovo 10 d. 21.00 val.

https://www.facebook.com/events/652241155497311/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22null%22%7D

   

<< Grįžti į ankstesnį puslapį

Naujienų archyvas

Mūsų partneriai

Kaimo plėtros fondas

Europos Lyderis

Lietuvos Lyderis

Nacionalinė mokėjimo agentūra

Lietuvos kaimo tinklas