Naujienos ir skelbimai

SENJORO PROGRAMA KVIEČIA BENDRAMINČIUS

VŠĮ „Nacionalinis socialinės integracijos instituto" Senjoro programa plečia savo veiklos teritoriją ir kviečia bendraminčius prie to prisidėti!

Senjoro tai socialinis verslas, teikiantis socialines paslaugas senyvo amžiaus asmenims ir kuriantis pozityvios senatvės viziją Lietuvoje.

Šiuo metu programa veikia VIlniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje, tačiau matome didelį tokių paslaugų poreikį ir kitose savivaldybėse. Kviečiame žmones, norinčius organizuoti šių paslaugų tiekimą savo savivaldybėje į vienos dienos mokymus, kurių metu sužinotumėte daugiau apie paslaugų teikimo specifiką, komandos subūrimą ir jos darbo koordinavimą bei paruoštumėt aiškų ir įgivendinamą socialinio verslo pradžios planą.

Sėkmingai pabaigę mokymus ir įgivendinę jų metu paruoštą planą, įkursite prasmingo darbo vietą sau ir kitiems šio socialinio pokyčio vykdytojams.

Mokymai vyks gyvai Gruodžio 16 d. Kelmėje ir Gruodžio 18 d. Antalieptėje, Zarasų raj. Dalyviai turės pateikti galiojančius galimybių pasus. Daugiau inforamcijos skelbime.

 Susidomėjusius kviečiame registruotis užpildant šią formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeg5Zr79KG0rQsJ5XGUeK05AIIKn7bk21sqnTEq4lhwTNx87g/viewform

<< Grįžti į ankstesnį puslapį

Naujienų archyvas

Mūsų partneriai

Kaimo plėtros fondas

Europos Lyderis

Lietuvos Lyderis

Nacionalinė mokėjimo agentūra

Lietuvos kaimo tinklas